AUTORIZOVANÝ SERVIS HUSQVARNA

Prevádzame záručný a pozáručný servis kompletného predajného sortimentu značiek Husqvarna Group a značky John Deere.
NECH JE TO STÁLE V PORIADKU

UDRŽUJTE SVOJE STROJE V CHODE!

Využite výhody balíkov služieb, ktoré vám pomôžu zvýšiť výkon, znížiť prestoje a znížiť náklady na ďalšiu kontrolu.
Záručný a pozáručný servis

Profesionálny servis robotických kosačiek Automower®

Naše servisné balíčky pre robotické kosačky Husqvarna Automower® poskytujú všetko: od aktualizácie softvéru, výmeny nožov a testov bezpečnosti až po prémiové možnosti ako je zimné uskladnenie a prehliadky u zákazníka.
1. Posezónny servis
Po skončení sezóny sa postaráme o vašu robotickú kosačku. Kosačku hĺbkovo očistíme, vymeníme nože, spravíme elektronickú diagnostiku a skontrolujeme všetky funkcie. Aktualizujeme softvér.
2. Elektronická diagnostika
Vykonávame diagnostiku robotických kosačiek Automower®. Týmto vybavením je možné prečítať informácie o stave a prípadných závadach, vykonávať nastavenia alebo čítať ďalšie hodnoty a údaje elektronických častí.
3. Aktualizácia softvéru
Husqvarna neustále vyvíja nové systémy a riešenia s optimalizáciou kosenia s robotickými kosačkami Automower®. Odporúčame pravidelne aktualizovať softvér kosačky aby kosačka pracovala s najnovšími systémami.
4. Zimné uskladnenie robotických kosačiek Husqvarna Automower®
Táto naša služba predstavuje ideálny spôsob, ako zabezpečiť prvotriedny výkon aj v nasledujúcej sezóne. Stroj je uskladnený od novembra do marca na teplom a suchom mieste skontrolovaný a vyčistený.
Záručný a pozáručný servis

Servisná kontrola a údržba techniky

Odporúčame vám raz za rok priviezť techniku do nášho servisu. Zaistíte tým optimálny výkon, maximálnu dobu prevádzky a dlhodobý ekonomický prínos, ktorý prináša vlastníctvo zdravého produktu Husqvarna.
1. Servis kosačiek na trávu
Servis kosačiek na trávu zahŕňa tieto úkony: čistenie a umývanie, výmena sviečky, výmena oleja, ostrenie noža, výmena vzduchového filtra, kontrola funkcie.
2. Servis reťazových píl
Servis reťazových píl zahŕňa tieto úkony: čistenie, výmena sviečky, výmena vzduchového a palivového filtra podľa potreby, kontrola chladenia a mazania reťaze, čistenie, kontrola ozubeného náhonu a rezného príslušenstva, nastavenie karburátora, kontrola funkcie a bezpečnosti.
3. Servis vyžínačov a krovinorezov
Servis vyžínačov a krovinorezov zahŕňa tieto úkony: čistenie, výmena sviečky, výmena vzduchového a palivového filtra podľa potreby, kontrola chladenia, premazanie náhonu a uhlového prevodu, kontrola bubna spojky a rezného príslušenstva, nastavenie karburátora, kontrola funkcie a bezpečnosti.
4. Servis záhradných traktorov a riderov
Servis záhradných traktorov a riderov zahŕňa tieto úkony: čistenie a umývanie, výmena sviečky, výmena vzduchového a palivového filtra podľa potreby, výmena oleja a olejového filtra, kontrola remeňov, ostrenie nožov, nastavenie kosiaceho zariadenia, kontrola funkcie a bezpečnosti.
Záručný a pozáručný servis

Pojazdný servis pre traktory, ridery a veľkú techniku

Pre našich zákazníkov ponúkame odborný servis aj mimo nášho kamenného servisu. V prípade ak nastane porucha na traktory alebo ridery, nie je potrebné stroj priviesť do nášho servisu. O všetko sa postaráme nakoľko disponujeme pojazdným servisom, čo ponúka našim zákazníkom nespočetnú možnosť výhod.
1. Čo ponúkame
V prípade poruchy alebo bežného servisu traktora alebo ridera, opravu vykonáme priamo u zákazníka.
2. O všetko sa postaráme
Ak nie je možné z technických príčin pri náročnejších opravách stroj opraviť u zákazníka, pre stroj prídeme a servis vykonáme v našich servisných priestoroch. Po dohode so zákazníkom stroj privezieme.
3. Ako to získať
Ak máte záujem o tento typ služby nášho pojazdného servisu, kontaktujte nás servis Husqvarna 037 6550 389.
4. Nebojte sa u nás zakúpiť
Ste z iného mesta alebo obce ktorá je viac vzdialená od našej predajne a servisu? Nie je čoho sa obávať. Ak u nás zakúpite traktor alebo rider, postaráme sa o techniku počas jej celkovej životnosti.
Záručný a pozáručný servis

Servis John Deere

Využite výhody balíkov služieb, ktoré vám pomôžu zvýšiť výkon, znížiť prestoje a znížiť náklady na kontrolu. Prostredníctvom riešení vám pomôžeme optimalizovať zdravie stroja a naplánovať služby pre celkový pokoj a produktivitu ďalšej úrovne.
1. Servis kompaktných traktorov John Deere
Ponúkame odborný servis kompaktných traktorov John Deere s originálnymi dielmi. V prípade ak nastane porucha na traktory alebo požadujete bežný servis, nie je potrebné stroj priviesť do nášho servisu. O všetko sa postaráme nakoľko disponujeme pojazdným servisom.
2. Servis kosiacej techniky John Deere
Prevádzkujeme odborný servis kosiacej techniky John Deere s originálnymi dielmi ako sú záhradné traktory a profesionálna kosiaca technika. V prípade ak nastane porucha alebo požadujete bežný servis techniky, nie je potrebné stroj priviesť do nášho servisu. O všetko sa postaráme nakoľko disponujeme pojazdným servisom.
3. Ako to získam
Ak máte záujem o tento typ služby nášho pojazdného servisu, kontaktujte nás 0903 847 389.
4. Nebojte sa u nás zakúpiť
Ste z iného mesta alebo obce ktorá je viac vzdialená od našej predajne a servisu? Nie je čoho sa obávať. Ak u nás zakúpite traktor alebo rider, postaráme sa o techniku počas jej celkovej životnosti.