TRÁVNIK A ZÁHRADA LES A PÍLENIE TRAKTORY JOHN DEERE ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ JOHN DEERE ZAVLAŽOVACIA TECHNIKA STAVEBNÁ TECHNIKA OBLEČENIE, PRÍSLUŠENSTVO, OLEJE NÁHRADNÉ DIELY
môj účet
kultivátory
Husqvarna TF 325 - Kultivátory HUSQVARNA

Husqvarna TF 325

Husqvarna TR 348 - Kultivátory HUSQVARNA

Husqvarna TR 348

Novinka

KULTIVÁTORY HUSQVARNA


Či už potrebujete skultivovať trávnik alebo pripraviť záhon na siatie, spoločnosť Husqvarna má presne taký kultivátor, aký potrebujete. Naša ponuka zahŕňa dva rôzne typy kypričov - s hrotmi vzadu alebo vpredu. Modely s hrotmi vzadu sú vhodné na stvrdnutú pôdu a trávniky. Model s hrotmi vpredu Husqvarna T300RH Compact Pro je vhodný na drobnejšie krajinárske úpravy, napríklad na prípravu kvetinových alebo iných záhonov.

Vďaka jednoduchému štartovaniu a výkonnému OHV motoru môžete používať kultivátor Husqvarna, kedykoľvek chcete. Okrem toho sa s ním ľahko manipuluje, manévruje, ľahko sa prenáša a skladuje. Systém pohodlnej rukoväte a dobre zoskupené ovládacie prvky uľahčujú prácu, aj na tej najodolnejšej pôde. Veľké hnacie kolesá zabezpečia dobrú trakciu na všetkých povrchoch.

Rotavátory Husqvarna umožňujú vykonávať prácu bezpečne, pohodlne a so stabilitou. Protiváha zvyšuje zaťaženie na kolieskach, čo zlepšuje vyváženie. Vďaka ochrannému štítu hrotov sa spŕška odpadového materiálu od rotujúcich hrotov odkloní smerom od vás.
Ak požadujete profesionálny stroj s nekompromisným výkonom voľte model Husqvarna TR430 DUAL. Na menšie plochy sa vynikajúco hodí rotavátor Husqvarna TF 325.CHROME NEWSLETTER

SLEDUJ NÁS

Facebook

Najnakup
MÔJ ÚČET

Prihlásenie
Registrácia

NÁKUP ONLINE

Obchodné podmienky
Informácie o cookies

ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Kontakt predajňa
Záručný a pozáručný servis

CHROME

CHROME s.r.o.

Podzámska 3
Nitra
949 01

Zavolaj nás

037 6 550 389
0903 847 389

Napíšte nám

obchod@chrome.sk

Copyright © 1996 - 2021 Chrome s.r.o. Všetky práva vyhradené. Weblife